Ludzie z rezerwatu “Przygoda” – Lech Borski

Jeśli chcecie przenieść się do innego świata – świata przygody, to z „Ludzie z rezerwatu Przygoda” przeniosą Was w ten świat na 200 stron pełnych zwrotów akcji.

Fabuła wydaje się z pozoru zwyczajna: 18 – letni Andrzej, po zawodzie miłosnym, wyjeżdża do domu przyjaciółki swojej matki, aby zebrać myśli. Dom ten wydaje się być jednak ostatnim miejscem do rozmyślań. 
Od samego początku domownicy wydadzą mu się nieszkodliwymi wariatami, ale wraz z rozwojem wydarzeń, Andrzej przekona się, że spokoju to na pewno w tym domu nie zazna.
Ciekawa, aczkolwiek przesycona dziwami książka. Dla czytelników lubiących realizm magiczny 
w sam raz. Niby dla młodzieży, ale do czytania o  przedziwnych przygodach i alternatywnych światach zachęcam w każdym wieku.

Patrycja

Nie mając czasu prawie na nic, zawsze znajdę jednak czas na czytanie. Jedni uznają to za niegroźne dziwactwo, inni dzielą tę pasję… Zbuntowałam się przeciwko szalonemu tempu w jakim mija nasza codzienność i postanowiłam podzielić się moimi pasjami z szerszym gronem. Na razie jest o książkach. Wkrótce będzie o innych rzeczach, które dostarczają mi pozytywnych emocji. A od tych ostatnich jestem poważnie uzależniona :)))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *