Mikołajek powraca!

O tym francuskim klasyku dla dzieci na Moli Książkowej była już mowa wiele razy za sprawą akcji “Cała Polska czyta dzieciom”.

Ale tak się składa, że “Mikołajek” czyli pierwsza część lubianej od lat serii, której autorami są Réné Goscinny i Jean – Jacques Sempé jest lekturą szkolną, i mimo że mój syn i jego szkolni koledzy poznali już z moją pomocą większość przygód Mikołajka i jego kolegów, to podstawa szkoleniowa jest jedna i jedynie słuszna, więc musieli omówić tę książkę na lekcji języka polskiego...

Mój syn poszedł o krok dalej, i swoim zwyczajem zresztą, zilustrował omawiane w szkole rozdziały “Mikołajka”. Nie chcę się chwalić, Drodzy Czytelnicy, ale Jean – Jacques Sempé doczekał się całkiem niezłego następcy..

Drodzy Czytelnicy, niniejszym prezentuję Wam twórczość mojego 9-letniego grafika:

All rights reserved by Karim 🙂

Patrycja

Nie mając czasu prawie na nic, zawsze znajdę jednak czas na czytanie. Jedni uznają to za niegroźne dziwactwo, inni dzielą tę pasję… Zbuntowałam się przeciwko szalonemu tempu w jakim mija nasza codzienność i postanowiłam podzielić się moimi pasjami z szerszym gronem. Na razie jest o książkach. Wkrótce będzie o innych rzeczach, które dostarczają mi pozytywnych emocji. A od tych ostatnich jestem poważnie uzależniona :)))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *