O książkach i nie tylko czyli… kim jest dyktatorek?

-No muszę Ci powiedzieć – rozmawiam z M. przez telefon – że kończę drugą część nowej serii Vincenta V. Severskiego “Odwet” i przyznaję, że trzyma poziom… Już nie mogę się doczekać kolejnego tomu!

– Ja wcześniej nie znałam Severskiego, ale jak przeczytałam serię “Nielegalni” to stwierdzić byłam zmuszona, że to naprawdę dobry autor. I faktycznie, jak sam mówi, pisze przynajmniej tak samo jak Larsson. albo może i lepiej! A o czym jest ta nowa seria ?

– Jak zwykle. O pracy wywiadu. I jak zwykle, rzecz się dzieje w kilku krajach jednocześnie. I znów, jak z “Zamęcie” pojawiają się postaci znane z “Nielegalnych”. Opisane są wydarzenia bardzo współcześnie i Severski gdzieniegdzie daje prztyczka w nos obecnie rządzącym. Jak myślisz, kto to może być pojawiający się w książce “dyktatorek”?

-Pojęcia nie mam – odpowiedziała z ironią M…

Patrycja

Nie mając czasu prawie na nic, zawsze znajdę jednak czas na czytanie. Jedni uznają to za niegroźne dziwactwo, inni dzielą tę pasję… Zbuntowałam się przeciwko szalonemu tempu w jakim mija nasza codzienność i postanowiłam podzielić się moimi pasjami z szerszym gronem. Na razie jest o książkach. Wkrótce będzie o innych rzeczach, które dostarczają mi pozytywnych emocji. A od tych ostatnich jestem poważnie uzależniona :)))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *